Adjustline

Tlumiče z řady adjustline se vyrábí ve dvou základních velikostech 63x a 64x u nichž je hlavním rozdílem průměr pístu (36 a 46 mm) a tím i celková velikost a únosnost tlumiče.

Typ 630 / 640 Road

Tlumiče typu 630 a 640 z produktové řady Adjustline jsou základním stavebním kamenem celé nabídky firmy Wilbers. Bez kompromisních řešení a s velkou výdrží. Srdcem tlumiče je radiální píst vedený v plovoucím teflonovém uložení. Konstrukce umožňuje plynule nastavit předpětí pružiny. Nastavení odskoku probíhá v plném rozsahu v 22 krocích. Tlumič se sestavuje na míru a dle potřeb zákazníka. Samozřejmostí je záruka 5 let.

Typ 631 / 641 Competition

Typy 631 a 641 disponují kompresní nádobkou, s nastavením nízkorychlostní a vysokorychlostní komprese, umístěnou na flexibilní pancéřové hadici. Tento typ je vhodný pro motocykly, u kterých není dostatek místa na kompresní nádobku u horního uložení tlumiče. S výhodou lze montovat nádržku na podsedlový rám, kde dochází k dodatečnému chlazení.

Typ 632 / 642 Competition

Typy 632 a 642 mají pevnou kompresní nádržku, která je součástí horního oka tlumiče. Pro typ 632 byl speciálně vyvinut kombinovaný ventil pro společné nastavení nízkorychlostní a vysokorychlostní komprese, díky němuž je celý tlumič více kompaktní a může být použit u více motocyklů

Typ 633 / 643 Competition

U některých motocyklů je sice volný prostor okolo horního uchycení, ale typ 632/642 do něj svou kompresní nádobkou nesměřuje nebo nelze manipulovat s nastavením na ní. Pro takové případy jsou zde tlumiče typu 633 a 643, kde vhodnou volbou varianty horního oka tlumiče a natočením jeho jednotlivých komponent lze přizpůsobit tvar tlumiče tvaru volného prostoru a zároveň zajistit přístup k nastavovacím elementům

Typ 634 / 644 WESA

V roce 2010 přišla firma Wilbers na trh s inovací pro elektricky ovládané podvozky (ESA) – pro zachování komfortních funkcí ovládaných z řidítek motocyklu vymyslela způsob „přestrojení“ elektrických částí na tlumič Wilbers, tedy došlo k zachování funkčnosti a kompatibility při udržení velmi příznivé ceny.